Polo

Jan Poloczek
42-200  CZĘSTOCHOWA
ul. Waszyngtona  47


tel.34 324-65-42
Fax: 324-65-42
e-mail: polo@bigduo.pl

Czynne : od 8.00 do 17.00, w soboty od 8.00 do 13.00.


Nasza oferta
Posiadamy sklep firmowy, w którym można zakupić wyroby gotowe oraz realizujemy indywidualne zamówienia klienta. Wykonujemy usługi nie tylko w zakładzie, ale również u klienta. Posiadamy transport własny.

Lustra - oferujemy lustra światowych producentów szkła w szczególności :GUARDIAN, EUROGLASS, AGC, SAINT-GOBAIN w kolorach: srebrnym, brązowym, grafitowym o grubości 3-4 mm
Ławy i stoły - w rozmiarach klienta na nogach ze stali nierdzewnej. Blaty szklane oferujemy w różnych kształtach, piaskowane lub z laminatem kolorowym.
Szkło hartowane (na zamówienie) - szkło do kuchni (stosujemy szkło lakobel w kilkunastu kolorach i szkło laminowane )

Drzwi - proponujemy szeroką ofertę drzwi do mieszkań i pomieszczeń biurowych ze szkła kolorowego, piaskowanego, matowego, ze wzorem, laminowanego; wykonujemy drzwi typowe i na zamówienie klienta.

Laminowanie szkła - polega na umieszczeniu dowolnego materiału płaskiego pomiędzy dwie tafle szkła. Szkło takie ma zastosowanie do drzwi, szaf przeszklonych, miedzy meble kuchenne, do sypialni i biur. Maksymalny wymiar szkła 1300x 2600 mm.

Piaskowanie - jest to jedna z metod zdobienia szkła. Pozwala na urozmaicenie produktów szklanych. Na życzenie klienta możemy przenieść wzory z płytek, firan czy tapet.

Kabiny - wykonujemy kabiny prysznicowe ze szkła matowego i bezbarwnego o grubości 8 mm wraz z montażem i pomiarem.

Balustrady - wykonujemy szyby do balustrad, na schody ze szkła bezpiecznego i szkła hartowanego. Zapraszamy producentów i firmy monterskie do współpracy.

Ramy - posiadamy ramy do luster i obrazów. zajmujemy się profesjonalną oprawą tak luster jak i obrazów. Posiadane ramy to drewno wysokiej jakości.

Witraż - ozdobne wypełnienie okna, wykonane z kawałków kolorowego szkła wprawianych w ołowiane ramki osadzone między żelazne sztaby. Ramki stanowią kontur rysunku, kreskowanie na szkle lub malowanie na nim przeźroczystymi farbami podkreśla charakterystyczne elementy.

Usługi szklarskie - obróbka szkła, piaskowanie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie, klejenie, szklenie, szkło na wymiar.

Oferty szkła

Szkło ornamentowe wzorzyste - dostępne kolory to brąz, oranż i białe. Posiadamy w obrocie do 60 wzorów szyb produkcji krajowej jak i zagranicznej.

Szkło float - szkło o grubości od 2-19 mm idealnie przejrzyste. Powierzchnie bez zniekształceń o jednolitej grubości.

Szkło float kolor - grubość od 4-8 mm w kolorze brązu lub grafitu. Stosowane do mebli, kabin prysznicowych, drzwi.

Laminaty - jest to szkło klejone z dwóch lub więcej szyb. powstaje tzw. szkło bezpieczne. Podczas rozbicia nie powstają odłamki szkła mogące uszkodzić ciało.

Copyright 2004-2014
B I G - D U O Informacja Gospodarcza
Za treść reklamy odpowiada zleceniodawca.